Aktualności

18/06/2018

RODO

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do zmian przepisów o ochronie danych osobowych i wymogiem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, iż w naszej bazie Klientów znajdują się Państwa dane osobowe.
Czytaj więcej
18/12/2020

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

W tym roku, innym od wszystkich, chcielibyśmy przede wszystkim życzyć: zdrowia, spokoju ducha, spełnienia prywatnego i zawodowego oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku! Życzenia od całego zespołu PRODUS S.A.
Czytaj więcej
03/02/2020

Integracja Peridecta+ z Milestone XProtect VMS

Mamy przyjemność poinformować, że Peridect+ jest w pełni kompatybilny z Milestone XProtect VMS! Integracja napłotowego systemu ochrony obwodowej PERIDECT+ z systemem Milestone XProtect VMS została wykonana na podstawie natywnego pluginu Peridect Connector. Wtyczka daje ogromne możliwości m. in. natychmiastowe wykrycie alarmu oraz naruszenia chronionej strefy przez system PERIDECT+, transmisji danych alarmowych do systemu VMS w mniej niż 3 sekundy i wizualizacji w Milestone XProtect VMS.
Czytaj więcej